SAMSUN KLIMA KOMBI GIZLILIK İLKESI

Site ziyaretçileriniz hakkında kişisel bilgiler toplayacaksanız yasa gereği bir gizlilik ilkesi sözleşmesi oluşturmanız gerekir. İlkenizin ayrıntılarını özelleştirin ve kullanıcılarınızın bilgilerini korumak için ne gibi adımlar attığınızı gösterin.

Giriş
samsun klima kombi, kullanıcılarına ilişkin verilerin korunması için gereken tüm adımları atmaktadır. Bu gizlilik politikası, site ziyaretçilerinden edinilen kişisel bilgilerin toplanmasına, kullanılmasına ve korunmasına ilişkin ayrıntıları belirtmektedir. İnternet sitemize ulaşım sağladığınızda bu politikada belirlenen çerez kullanım koşullarını da kabul etmiş olursunuz.

Veri Toplama
samsun klima kombi, sadece sitenin ve sağlanan hizmetlerin geliştirilmesi için asgari miktarda kişisel bilgi toplamaktadır.
Topladığımız veriler, site ve/veya hizmetler kullanılırken sağlanan bilgilerin bir kısmını veya hepsini kapsayabilir.

Bilgi Kullanımı
samsun klima kombi, site tarafından toplanan kişisel bilgileri sadece bu politikada ayrıntıları belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanabilir. Herhangi bir nedenden dolayı işlenen kişisel bilgiler kullanım amacının gerektirdiğinden daha uzun süre saklanmaz. Kişisel bilgilerinizin kaybolmasını veya istismar edilmesini engellemek için makul önlemler almaktayız (örneğin şifreleme).

Daha Fazla Bilgi